kód:

ILUMA™ intense brightening serum

1 494 CZK
Hmotnost netto: 30 ml

Popis

Sérum s lehounkým složením bez obsahu oleje, určené na ošetření změn barev pleti a zarudnutí. Směs rostlinných rozjasňovačů, vitamínu C a výtažku z hroznových jader šetrně pomáhá zmírnit zánět a odhalit tak zářivě čistou, svěže působící pleť. Báječně zklidňuje pleť po jakémkoli ošetření, použití laseru a depilaci voskem. Vhodný pro všechny typy pleti. VECTORIZE TECHNOLOGY® přináší komplex enkapsulovaných složek uvolňovaných postupně až po dobu 48 hodin a zajišťujících tak dlouhotrvající a intenzivní účinek. Bez parabenů. 100% bez obsahu hydrochinonu.

Typ pleti

Zarudnutí, poškození sluncem, podrážděná pleť, pleť po ošetření peelem, citlivá pleť.

Aplikace

Naneste ráno a večer na vyčištěnou pleť.

Přínosy

Směs rostlinných rozjasňovačů, vitamínu C a výtažku z hroznových jader šetrně zmírňuje zánět a odhaluje tak zářivě čistou, svěže působící pleť. Báječně zklidňuje pleť po jakémkoli ošetření, použití laseru a depilaci voskem.

Pro tip

Lze smíchat s I Conceal a dodat pokožce náchylné k zarudnutí větší porci zklidňujících účinků.

Složení

VODA, VÝTAŽEK Z KŮRY SATSUMY (CITRUS UNSHIU), VÝTAŽEK Z LISTŮ ZEDERACHU HLADKÉHO (MELIA AZADIRACHTA - NIMBA), VÝTAŽEK Z PELYŇKU ČERNOBÝLU (ARTEMISIA VULGARIS), VÝTAŽEK Z MORUŠOVNÍKU BÍLÉHO (MORUS ALBA), VÝTAŽEK Z TŘAPATKY NACHOVÉ (ECHINACEA PURPUREA), VÝTAŽEK Z LISTŮ MEDVĚDICE LÉKAŘSKÉ (ARCTOSTAPHYLOS UVA-URSI), ASKORBYL FOSFÁT HOŘEČNATÝ, VÝTAŽEK Z PLODŮ INDICKÉHO ANGREŠTU (PHYLLANTHUS EMBLICA), VÝTAŽEK ZE ŠŤOVÍKU (RUMEX OCCIDENTALIS), VÝTAŽEK Z ČEPELATKY PRSTNATÉ (LAMINARIA DIGITATA), ARBUTIN, KYSELINA ASKORBOVÁ, VÝTAŽEK Z CHLORELLA VULGARIS, VÝTAŽEK Z LISTŮ ČAJOVNÍKU ČÍNSKÉHO (CAMELLIA SINENSIS), HEXYLRESORCINOL, VÝTAŽEK Z CORALLINA OFFICINALIS, GLYCERIN, POLYSTYREN SULFONÁT SODNÝ, PROPYLENGLYKOL, ASKORBYL FOSFÁT SODNÝ, FENOXYETHANOL, VÝTAŽEK Z PUPEČNÍKU ASIJSKÉHO (CENTELLA ASIATICA), POLYSORBÁT 20, XANTANOVÁ GUMA, BENZOÁT SODNÝ, GLYCYRHIZÁT DRASELNÝ, DISODIUM EDTA, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PEG-12 GLYCERYL DIMYRISTÁT, DISIŘIČITAN SODNÝ, SORBAN DRASELNÝ, VÝTAŽEK Z KVĚTŮ RMENCE SLIČNÉHO (ANTHEMIS NOBILIS), VÝTAŽEK Z VRBY BÍLÉ (SALIX ALBA), VÝTAŽEK Z PUERARIA MONTANA VAR. LOBATA, VÝTAŽEK Z KOŘENE LÉKOŘICE LYSÉ (GLYCYRRHIZA GLABRA).

Doporučujeme ještě: