SLOŽKY A TECHNOLOGIE

IMAGE Skincare neustále pracuje na vytváření nových technologií proti stárnutí a pro vyvážení, hydrataci a rozzáření pleti a naplňuje tak svou misi, kterou je přispívat k oddalování stárnutí – Age Later™

VECTORIZE TECHNOLOGYTM (VEKTORIZAČNÍ TECHNOLOGIE)

Revoluční systém postupného uvolňování, který prodlužuje účinky aktivních složek. Dostupné výhradně v rámci produktů IMAGE Skincare.

C.P.N.™ SYSTEM (C.P.N.™ SYSTÉM)

Náprava. Ochrana. Výživa. Pro boj s příznaky stárnutí je nezbytná vyvážená a účinná pravidelná péče o pleť.

TECHNOLOGIE ROSTLINNÝCH KMENOVÝCH BUNĚK

Kmenové buňky chrání dlouhou životnost a vitalitu pokožky, podporují regeneraci, oddalují biologické stárnutí základních kožních buněk a pomáhají ochránit mladistvý vzhled.

BV-OSC

BV-OSC je forma vitamínu C rozpustná v oleji. Jedná se o velmi účinnou složku, u níž testy prokázaly, že má v porovnání s jinými formami vitamínu C vyšší účinnost a stabilitu.

PEPTIDY

V našich přípravcích používáme peptidy s různými účinky, mezi něž patří například regenerace kolagenu a elastinu, zvýšená produkce kyseliny hyaluronové, zmenšování hloubky vrásek a dokonce peptid podobný Botoxu, který uvolňuje vrásky ve tváři.

RETINOLY

Retinol je derivátem vitamínu A a je považován za jednu z nejúčinnějších složek proti stárnutí, která je v současnosti na trhu dostupná.

GRANAKTIVNÍ AKNÉ

Kombinace rostlinných výtažků a antimikrobiálních peptidů, která nabízí citlivý přístup k léčbě příznaků akné.

AHA/BHA

Využijte přínosů účinných produktů pro každodenní péči s kvalitní recepturou obsahující alfahydroxylové a betahydroxilové kyseliny.

ANTIOXIDANTY

Antioxidanty chrání pokožku tak, že omezují tvorbu volných radikálů škodlivých pro kožní buňky.

HYDROCHINON

Jeho působením se tvoří více melaninu, což je pigment, který dodává vaší pokožce barvu.

ROZJASŇUJÍCÍ SLOŽKY

Naše produkty pomáhají snižovat pigmentaci a stařecké skvrny, a zároveň přispívají k udržení zdraví pokožky.

ENZYMY

Enzymy jemně vstřebávají a odstraňují odumřelé povrchové kožní buňky a pomáhají odhalovat hladší, jasnější a mladší pokožku.

VECTORIZE TECHNOLOGY™ (VECTORIZAČNÍ TECHNOLOGIE)

Vectorize Technology™ (Vektorizační technologie) je revoluční systém distribuce aktivních složek, který lze nalézt výhradně v produktechImage Skincare. Tyto produkty se skládají z kapslí, do kterých je zapouzdřeno až 100 vrstev aktivních složek včetně kmenových buněk a peptidů. Tyto kapsle postupně uvolňují jednotlivé vrstvy a umožňují našim produktům dosahovat bezkonkurenčních výsledků.