KRÁSA SKRYTÁ VE VĚDĚ

test

JANNA RONERT
CEO & zakladatelka IMAGE Skincare

Pod naší značkou najdete klinické přípravky pro péči o pleť, které jsou bezpečné, obsahují ověřené složky a chytré rostlinné výtažky, aby vaše pleť byla zdravější než kdy dříve. Produkty vytvořily kosmetičky, na receptuře se podíleli plastičtí chirurgové a značku zastupuje síť více než 20 000 profesionálů v péči o pleť v 52 zemích světa. O pokožce tedy víme vše od A po Z: jak ji chránit, jak pečovat o její zdraví a jak udržet její mladistvý vzhled. Ať už vaše pleť trpí jakýmikoli obtížemi od poškození slunečními paprsky přes akné a stárnutí až po růžovku, my vám můžeme pomoci a postarat se o to, abyste oddálili stárnutí (Age Later).

test

DR. MARC RONERT M.D. .PH.D.
Předseda vědeckého poradního výboru IMAGE Skincare

PŘÍBĚH JANNY

V oboru zasaženém nepotřebnými chemikáliemi se Janna Ronert, zakladatelka značky IMAGE Skincare, rozhodla vytvořit produkty na bázi chytrých rostlinných výtažků s vysokým procentem bezpečných a ověřených aktivních složek – tedy produkty, které na trhu nebyly dostupné. Jako kosmetička trpící růžovkou byla Janna přesvědčená, že v oblasti péče o pleť si všechny ženy zaslouží jednoduchost, cenu odpovídající kvalitě a výsledky – a také co nejlepší pleť. IMAGE Skincare začínala v roce 2003 v malém bytě s naší OG a nejprodávanější kolekcí pro citlivou pleť – Vital C – a nyní prodává 13 kolekcí ve více než 52 zemích světa.

Společně se svým manželem – klinickým ředitelem IMAGE Skincare a atestovaným plastickým chirurgem Dr. Marcem Ronertem spolupracuje Janna s těmi nejlepšími chemiky, aby mohli zkoncipovat a zformulovat každý produkt určený pro trh.

Dnes je naše CEO maminkou dvojčat, obhájkyní veřejných služeb a mluvčí pro mezinárodní zdraví a kondici, která dokáže inspirovat ženy po celém světě svým zápalem, energií a vůdčími schopnostmi. V roce 2012 obdržela Janna cenu Podnikatel roku udělovanou společností Ernst & Young a je řazena do žebříčku nejlepších 200 CEO v zemi.


test

“ Pro mě představuje Skinspirace všechny, jejichž životy se změnily díky produktům, které jim pomohly dosáhnout hladké a zářivé pokožky a znovu nalézt sebevědomí.”