kód:

New Vital C hydrating enzyme masque

1 005 CZK
Hmotnost netto: 57g

Popis

Hydratační enzymatická maska, která zajišťuje šetrnou exfoliaci a odstraňuje nánosy zbytků produktů na mdlé, suché pleti. Vitamíny A, C a E dodávají výživu a podporují zdravější, zářivější a mladistvější vzhled pleti. Bez parabenů.

Typ pleti

Citlivá / podrážděná, stárnoucí, suchá / dehydratovaná, po ošetření peelem / po jiném ošetření, mastná / aknózní.

Aplikace

Dostatečné množství naneste na vyčištěnou pleť a nechte působit 5 až 30 minut. Opláchněte vlažnou vodou a následně ještě dávkou studené vody. Pří každodenním použití obnovuje zářivost extrémně vyčerpané a mdlé pleti.

Přínosy

Hydratační maska plná vitamínu C zajišťuje šetrnou exfoliaci, čímž odstraňuje nánosy odumřelých buněk pleti a zároveň pleti doplňuje nezbytné antioxidanty, vitamíny a minerály. Přináší nepřetržitou hydrataci dlouhé hodiny po aplikaci. Pro zvýšení účinku exfoliace lze smíchat s Total Resurfacing Masque.

Pro tip

Domácí péče: naneste AGELESS total resurfacing masque, krátce vmasírujte a na ni naneste bohatou dávku VITAL C hydrating enzyme masque. Nechte působit 15 minut a opláchněte.

Složení

VODA, VÝTAŽEK Z PLODŮ PAPÁJI OBECNÉ (CARICA PAPAYA), VÝTAŽEK Z PLODŮ ANANASOVNÍKU (ANANAS SATIVUS), GLYCERYL STEARÁT & PEG 100 STEARÁT, KYSELINA L-ASKORBOVÁ, HYALURONÁT SODNÝ, KYSELINA FYTOVÁ, RETINYL PALMITÁT (VITAMÍN A), SUPEROXID DISMUTÁZA, VÝTAŽEK Z ŘAS, VÝTAŽEK Z ŘASY MACROCYSTIS PYRIFERA, ASKORBYL FOSFÁT SODNÝ, FENOXYETHANOL & KAPRYLYL GLYKOL & ETHYLHEXYLGLYCERIN & HEXYLEN GLYKOL, VÝTAŽEK ZE SEMEN RÉVY VINNÉ (VITIS VINIFERA), KVASNICOVÉ POLYSACHARIDY, D-ALFA-TOKOFERYL ACETÁT, SODNÁ SŮL RNA, SORBAN DRASELNÝ, VÝTAŽEK Z ORGANICKÝCH POMERANČOVÝCH KVĚTŮ (CITRUS AURANTIUM DULCIS), HEDVÁBNÉ AMINOKYSELINY, SODNÁ SŮL DNA, DISODIUM EDTA.

Doporučujeme ještě: