kód: 94922883841 CC-101N 60

Clear cell medicated acne lotion

1 114 CZK
obal: 50 ml
Jednotková cena: 22.28  CZK / ml

Popis

Krém bez obsahu oleje pro každodenní použití reguluje nadměrnou produkci mazu a bakterií. Směs antioxidantů podporuje hydrataci a zdraví aknózní pleti, přírodní rozjasňovače pomáhají zmírnit zarudnutí a projevy akné. Bez parabenů. Při používání produktu se doporučuje vyšší míra používání přípravků s ochranným faktorem.

Typ pleti

Mastná, náchylná ke vzniku akné, všechny stupně akné.

Aplikace

Naneste vždy ráno a večer na vyčištěnou pleť. Lze používat denně pro lokální ošetření projevů akné. Jestliže se objeví nepříjemné vysušení, podráždění nebo olupování, snižte počet použití na jednou denně. Pokud se budete po aplikaci pohybovat venku, použijte krém s ochranným faktorem.

Přínosy

Díky výtažkům z heřmánku, tea tree a prhy arniky hojí a zklidňuje pleť. Snižuje míru zarudnutí v důsledku aktuálních i minulých projevů akné.

Pro tip

Smíchejte s I CONCEAL a vytvořte tak krytí s léčivým účinkem.

Složení

AKTIVNÍ SLOŽKY: BENZOYLPEROXID 5%. NEAKTIVNÍ SLOŽKY: VODA, KAPRYLOVÝ/KAPRINOVÝ TRIGLYCERID, OLIGOPEPTID-10, CETEARYL OLIVÁT, VÝTAŽEK Z ŠEŘÍKU OBECNÉHO (SYRINGA VULGARIS), VÝTAŽEK Z KVĚTŮ HEŘMÁNKU PRAVÉHO (CHAMOMILLA RECUTITA), VÝTAŽEK ZE SLUPEK RÝŽE SETÉ (ORYZA SATIVA), SORBITAN OLIVÁT, VÝTAŽEK Z LISTŮ ALOE PRAVÉ (ALOE BARBADENSIS), KYSELINA STEAROVÁ, SUKRÓZA KOKOÁT, TOKOFERYLACETÁT, MALTODEXTRIN, OLEJ Z LISTŮ KAJEPUTU STŘÍDAVOLISTÉHO (MELALEUCA ALTERNIFOLIA - TEA TREE), OLEJ Z LISTŮ MÁTY KLASNATÉ (MENTHA VIRIDIS), DISODIUM EDTA, OLEJ Z LISTŮ BLAHOVIČNÍKU KULATOPLODÉHO (EUCALYPTUS GLOBULUS),VÝTAŽEK Z KVĚTŮ PRHY ARNIKY (ARNICA MONTANA),VÝTAŽEK Z JÍROVCE MAĎALU (AESCULUS HIPPOCASTANUM), VÝTAŽEK ZE ZEDERACHU HLADKÉHO (MELIA AZADIRACHTA), VÝTAŽEK Z KADIDLOVNÍKU PILOVITÉHO (BOSWELLIA SERRATA), VÝTAŽEK Z MEDU, VÝTAŽEK Z LISTŮ ČAJOVNÍKU ČÍNSKÉHO (CAMELLIA SINENSIS), SORBAN DRASELNÝ, BENZOÁT SODNÝ, BUTYLENGLYKOL, FENOXYETHANOL, KAPRYLYL GLYKOL, HEXYLEN GLYKOL.