kód:

I Mask hydrating hydrogel sheet mask NEW

38 Eur (1 011.64 CZK)
Hmotnost netto: 5 kus

Popis

Tato 3D hydrogelová maska přináší okamžitou hydrataci, která uklidňuje a osvěžuje suchou a vyčerpanou pokožku. Obsahuje velmi účinnou směs aminokyselin, antioxidantů a aloe vera pro oživení vzhledu pleti a hloubkovou hydrataci. Kyselina hyaluronová pomáhá pokožce absorbovat vodu a vulkanické vody Onsen-Sui a Jeju s vysokým obsahem minerálů zanechávají pokožku zvlhčenou a revitalizovanou. Hydrogelová technologie podporuje účinnou distribuci složek a dokonalé obnovení hydratace. Nový tvar má vylepšenou funkci a lépe se drží.

Typ pleti

Všechny typy pleti, suchá nebo dehydrovaná pleť, citlivá pleť, pleť bez života a po zákrocích.

Aplikace

Před nanesením přípravku pleť jemně očistěte. Vyjměte masku z obalu. Rozložte a roztáhněte masku a přiložte ji na obličej gelovou stranou na pleť. Přidržte masku za úchyty v její horní části a pomalu odstraňte krycí látku. Maska při tom musí zůstat na svém místě. Pokud je to potřeba, vyhlaďte pomocí prstů vzduchové bubliny. Nechte masku působit 5-10 minut nebo dokud se nevsákne. Poté ji vyhoďte. Zbytky esence šetrně vmasírujte do pleti. Maska je jen na jedno použití.

Přínosy

Poskytuje okamžitou a dlouhodobou hydrataci dehydrované pokožce. Uklidňuje a chladí vyčerpanou pleť, ošetřuje suchou a vyčerpanou pokožku bez života. Dodává pokožce antioxidanty pro zdravý vzhled.

Pro tip

Použijte po ošetření pleti, abyste ji uklidnili a hydratovali.

Složení

Voda, glycerin, 1,2-Hexandiol, allatonin, 1.3-Butanediol, polysorbát 20, výtažek z puchratky kadeřavé, carbomer, niacinamid, šťáva z listu aloe pravé, výtažek z listu čajovníku čínského, výtažek z květu heřmánku, tromethamin, ethylhexylglycerin, hydroxyethylcelulóza, chlorid draselný, rohovníková guma, citronan sodný, hydrogenfosforečnan draselný, EDTA, výtažek z kořene ženšenu, olej z kůry pomeranče, glukóza, calcium lactate, glukomanan, glycin, serin, glyceryl linoleate, kyselina glutamová, výtažek z plodu pomeranče, beta-glukan, výtažek z plodu rajčete, výtažek z vína, výtažek z vilínu, kyselina aspartová, leucin, kyselina hyaluronová, skvalen, ascorbyl fosfát hořečnatý, výtažek šruchy zelné, výtažek z pupečníku asijského, alanin, lyzin, arginin, tyrozin, fenylalanin, theronin, prolin, valin, izoleucin, monoesterem glycerinu a kyseliny linoleové, glyceryl arachidonate, histidin, metionin, cystein, kyselina citronová, sorbát draselný, benzoan sodný, fenoxyethanol, butylhydroxytoluen, askorbylpalmitát, limonen. *Značka Image Skincare se snaží uvádět co nejpřesnější seznam složek. Protože se ovšem složení může měnit, nemůžeme zaručit, že jsou tyto seznamy kompletní, aktuální anebo bez chyb. Přesný výčet složek každého produktu najdete na jeho obale.

Doporučujeme ještě: