kód:

BODY SPA exfoliating body scrub

30 Eur (821.04 CZK)
Hmotnost netto: 113.4 g

Popis

Pozvedněte svou pokožku k dokonalosti s tímto vysoce účinným exfoliačním tělovým produktem. Duální exfoliační systém s částečkami ořechových skořápek zajišťujícími postupný čisticí účinek a hydratačními perličkami mandlového oleje s enkapsulovaným vitamínem E. Odstraňuje suché a mdlé buňky z povrchu pleti, aniž by narušil její přirozenou rovnováhu pH. Pomáhá zlepšit přirozenou obnovu buněk a zanechá pleť viditelně zářivou a hebkou na dotek. Bez parabenů.

Typ pleti

Všechny typy pleti, péče před aplikací samoopalovacího produktu, šupinatá / mdlá pleť bez výrazu.

Aplikace

Naneste na vlhkou pleť a masírujte po dobu 2 minut. Důkladně opláchněte. Používejte pro každodenní exfoliaci a omlazení pleti.

Přínosy

Zkrášlující exfoliační produkt s vysokým farmaceutickým účinkem odstraňuje bezpečně odumřelé pleťové buňky, zlepšuje obnovu buněk, zatímco vyživuje a hydratuje pleť. Připravuje pleť na ošetření a aplikaci samoopalovacích produktů. Ideální pro každodenní použití jako čisticí produkt s omlazujícím účinkem.

Pro tip

Během pedikúry proveďte pomocí produktu exfoliaci nohou a chodidel.

Složení

VODA, GLYCERIN, KOPOLYMER AKRYLÁTŮ, KOKAMIDOPROPYL BETAIN, PLODY LUFY VÁLCOVITÉ (LUFFA CYLINDRICA), VÝTAŽEK Z LISTŮ ALOE PRAVÉ (ALOE BARBADENSIS), VÝTAŽEK Z PLODŮ ANANASOVNÍKU (ANANAS SATIVUS), VÝTAŽEK Z PLODŮ PAPÁJI OBECNÉ (CARICA PAPAYA), VÝTAŽEK ZE SEMEN RÉVY VINNÉ (VITIS VINIFERA), VÝTAŽEK Z LISTŮ ČAJOVNÍKU ČÍNSKÉHO (CAMELLIA SINENSIS), VÝTAŽEK Z PLODŮ POMELA (CITRUS GRANDIS), KYSELINA MLÉČNÁ, KYSELINA JABLEČNÁ, KYSELINA GLYKOLOVÁ, PRÁŠEK ZE SKOŘÁPEK PLODŮ OŘEŠÁKU KRÁLOVSKÉHO (JUGLANS REGIA), POLYSORBÁT 20, AMINOMETHYL PROPANOL, FENOXYETHANOL, CHLORID SODNÝ, KAPRYLYL GLYKOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, HEXYLEN GLYKOL, DISODIUM EDTA, SORBAN DRASELNÝ, BENZOÁT SODNÝ, TOKOFEROL, OLEJ ZE SÓJI LUŠTINATÉ (GLYCINE MAX).

Doporučujeme ještě: