kód: 94922363435

BODY SPA rejuvenating body lotion

38 Eur
(968.62 CZK)
Hmotnost netto: 170 g

Popis

Vysoce hydratační tělové mléko s vysokým obsahem kyseliny glykolové, antioxidantů a peptidů, které zajistí exfoliaci a omlazení pleti. Zanechá pleť svěží, hebkou a zářivou. Napravuje známky stárnutí. Bez parabenů.

Typ pleti

Všechny, hrubá / mdlá bez výrazu, stárnoucí pleť.

Aplikace

Naneste libovolné množství ráno a večer, nebo tak často, jak je třeba, na pokožku celého těla a nechte několik minut vstřebat. NEAPLIKUJTE na čerstvě oholenou pokožku.

Přínosy

Hydratační tělové mléko s vysokým obsahem kyseliny glykolové, retinolu a peptidů, které zajišťuje exfoliaci a omlazuje pleť a zároveň poskytuje antioxidanty a hydrataci napravující známky stárnutí. Zanechá pleť svěží, hebkou a zářivou.

Pro tip

Použijte každý večer na paty a vyhlaďte a hydratujte velmi suchou a rozpraskanou pokožku chodidel.

Složení

VODA, KYSELINA GLYKOLOVÁ, KAPRYLOVÝ/KAPRINOVÝ TRIGLYCERID, BAMBUCKÉ MÁSLO (BUTYROSPERMUM PARKII), CETEARYL ALKOHOL, GLYCERYL STEARÁT, PEG-100 STEARÁT, SORBITAN STEARÁT, KYSELINA LINOLOVÁ, HEXANOYL DIPEPTID-3 NORLEUCIN ACETÁT, KYSELINA STEAROVÁ, HYDROXID SODNÝ, OLEJ ZE SEMEN JOJOBY KALIFORNSKÉ (SIMMONDSIA CHINENSIS), OLEJ ZE SEMEN MAKADAMIE CELOLISTÉ (MACADAMIA INTEGRIFOLIA), ETHYLHYDROXY ETHYLCELULÓZA, FENOXYETHANOL, KAPRYLYL GLYKOL, CHLORFENESIN, LECITIN, ALLANTOIN, DISODIUM EDTA, TETRAHEXYLDECYLASKORBÁT, RETINYL PALMITÁT, KYSELINA ALFA-LINOLENOVÁ, BIOTIN, TOKOFEROL, BUTYLENGLYKOL.

Doporučujeme ještě: