kód: 94922883827

Ageless total anti-aging serum with Vectorize Technology

78 Eur (2 048.12 CZK)
Hmotnost netto: 50 ml

Popis

Jedinečná kosmeceutická směs alfa-hydroxy kyselin v kombinaci s technologií kmenových buněk jablka. Pomáhá chránit buňky pleti před oxidačním poškozením a bojuje proti viditelným známkám stárnutí pleti. Směs antioxidantů hydratuje a zanechává pleť zářivě krásnou. VECTORIZE TECHNOLOGY® přináší komplex enkapsulovaných složek uvolňovaných postupně až po dobu 48 hodin a zajišťující tak dlouhotrvající a intenzivní účinek. Bez parabenů.
 

Typ pleti

Stárnoucí, poškozená slunečním zářením, mastná / náchylná ke vzniku akné.

Aplikace

Pro dosažení nejlepších výsledků naneste každé ráno a večer na vyčištěnou pleť a vmasírujte. Nechte vstřebat a poté naneste produkt s širokospektrou ochranou proti UVA/UVB, jako je PREVENTION +.

Přínosy

Jedinečná směs multi-hydroxykyselin vyhlazuje jemné linky, poskytuje exfoliaci a podporuje zdravou obnovu buněk, čímž zvyšuje jas pleti. Kmenové buňky z jablka chrání vlastní kmenové buňky uživatele a zlepšují texturu a tón pleti.

Pro tip

Abyste dosáhli silných omlazujících účinků, střídejte se sérem MAX™ stem cell serum.

Složení

VODA, KYSELINA MLÉČNÁ, GLYCERIN, KYSELINA GLYKOLOVÁ, VÝTAŽEK Z LISTŮ ALOE BARBADENSIS, TETRAHEXYLDECYL ASKORBÁT, HYALURONÁT SODNÝ, PALMITOYL TRIPEPTID-38, PULLULAN, KYSELINA JABLEČNÁ, VÝTAŽEK Z BUNĚČNÉ KULTURY PLODU JABLONĚ DOMÁCÍ (MALUS DOMESTICA), VÝTAŽEK Z ŘAS, VÝTAŽEK Z PELYŇKU ČERNOBÝLU (ARTEMISIA VULGARIS), VÝTAŽEK Z OKURKY SETÉ (CUCUMIS SATIVUS), VÝTAŽEK Z KVĚTŮ RMENCE SLIČNÉHO (ANTHEMIS NOBILIS), VÝTAŽEK Z KVĚTŮ PRHY ARNIKY (ARNICA MONTANA), VÝTAŽEK ZE SEMEN RÉVY VINNÉ (VITIS VINIFERA), VÝTAŽEK Z ČEPELATKY PRSTNATÉ (LAMINARIA DIGITATA), LINOLEAMIDOPROPYL PG-DIMONIUM CHLORID FOSFÁT, TOKOFERYL ACETÁT, HYDROXYPROPYL CYKLODEXTRIN XANTANOVÁ GUMA, HYDROXYETHYLCELULÓZA, BUTYLENGLYKOL, KVASNICOVÉ POLYSACHARIDY, PEG-12 GLYCERYL DIMYRISTÁT, OLEJ ZE SLUPKY POMERANČE SLADKÉHO (CITRUS AURANTIUM DULCIS), POLYSORBÁT 20, DISODIUM EDTA, PEG-8 SMDI KOPOLYMER, FOSFOLIPIDY, BENZOÁT SODNÝ, SORBAN DRASELNÝ, FENOXYETHANOL, PROPYLENGLYKOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, HYDROXID SODNÝ.

Doporučujeme ještě: