kód: 94922981585

Ageless total facial cleanser

35 Eur (919.03 CZK)
Hmotnost netto: 177 ml

Popis

Denní univerzální čisticí produkt, který poskytuje exfoliaci, šetrně odstraňuje make-up, tonizuje a přináší dokonalou rovnováhu pleti.

Typ pleti

Normální/smíšená, stárnoucí, mastná, příprava před profesionálním/chemickým ošetřením.

Aplikace

Navlhčete si ruce a naneste si do dlaní štědrou dávku. Aplikujte na obličej a masírujte po dobu 1 minuty. Opláchněte vlažnou vodou a následně ještě dávkou studené vody. Je-li nutná dodatečná exfoliace, zopakujte. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte ráno a večer.

Přínosy

Univerzální pleťový a tělový čisticí produkt 3 v 1, který odstraňuje make-up a mastnotu a vyrovnává pH pleti a vy tak již nemusíte používat tonikum. Šetrná směs kyseliny glykolové zahajuje proces exfoliace a odhaluje hladší pleť.

Pro tip

Pro doplňkovou exfoliaci použijte na lokty a kolena a dosáhněte tak změkčení a rozjasnění těchto zhrublých míst.

Složení

VODA, LAURYLSULFÁT AMONNÝ, KYSELINA GLYKOLOVÁ, OLEJ Z LISTŮ MÁTY ROLNÍ (MENTHA ARVENSIS), LISTY ČAJOVNÍKU ČÍNSKÉHO (JAPONSKÝ ZELENÝ ČAJ), KOKAMIDOPROPYL BETAIN, GLYCERIN, HYDROXID SODNÝ, GLYKOL DISTEARÁT, XYLENSULFONÁT AMONNÝ, GLYKOL STEARÁT, HYDROXYPROPYLMETYLCELULÓZA, PEG-7 GLYCERYL COCOAITE, CHLORID SODNÝ, STEARETH-4, VÝTAŽEK Z LISTŮ MÁTY ROLNÍ (MENTHA ARVENSIS), KYSELINA CITRONOVÁ, DIMETHYL LAURAMINE, PEG-120 METYLGLUKÓZA DIOLEÁT, COCOAMPHODIACETÁT DISODNÝ, PROPYLENGLYKOL, FENOXYETHANOL, MENTHOL.

Doporučujeme ještě: