kód:

Ageless total overnight retinol masque

81 Eur (2 126.90 CZK)
Hmotnost netto: 48 g

Popis

Odhalte nový rozměr zářivosti díky této koncentrované noční masce s retinolem, vyvinuté za pomoci technologie water bank, která postupně uvolňuje hydrataci a uzamyká v pleti vyživující látky a zkrášluje tak během spánku. Bez parabenů.
 

Typ pleti

Normální, stárnoucí a pigmentované typy pleti.

Aplikace

Naneste masku 2-3 krát týdně v silné a rovnoměrné vrstvě na čerstvě vyčištěnou pleť. Nechte působit přes noc a následující ráno pleť opláchněte vlažnou vodou.

Přínosy

KemSpheres s trojitým účinkem vytvářejí tenký film, čímž zajišťují optimální pokrytí a kontrolované vstřebávání, snižují míru transepidermální ztráty vody (TEWL) a otevírají tak cestu aktivnímu pronikání a přináší výhody postupného uvolňování retinolu. To vše zvyšuje pevnost, redukuje jemné linky a vrásky a napravuje nedokonalosti pleti.

Pro tip

Lze použít také jedenkrát či dvakrát týdně na aknózní pleť nebo pleť náchylnou ke vzniku zánětu.

Složení

VODA, GLYCERIN, KOKOSOVÉ ALKANY, CETEARYL ALKOHOL, GLYCERYL STEARÁT, PEG-100 STEARÁT, AKRYLOYLDIMETHYLTAURÁT DRASELNÝE/VP KOPOLYMER, TETRAHEXYLDECYL ASKORBÁT, PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARÁT, FENOXYETHANOL, PALMITOYL TRIPEPTID-5, DIVIZNA MALOKVĚTÁ (VERBASCUM THAPSUS), VÝTAŽEK Z LISTŮ JITROCELE KOPINATÉHO (PLANTAGO LANCEOLATA), ŠŤÁVA Z LISTŮ ALOE PRAVÉ (ALOE BARBADENSIS), VÝTAŽEK Z BUNĚK LISTŮ CITRONÍKU OBECNÉHO (CITRUS MEDICA LIMONUM), POLYSACHARID ZE SEMEN TAMARINDU INDICKÉHO (TAMARINDUS INDICA), VÝTAŽEK Z ŘAS, HYALURONÁT SODNÝ, VÝTAŽEK Z LISTŮ ČAJOVNÍKU ČÍNSKÉHO (CAMELLIA SINENSIS), VÝTAŽEK Z KVĚTŮ HEŘMÁNKU PRAVÉHO (CHAMOMILLA RECUTITA), VÝTAŽEK ZE SEMEN PUPALKY DVOULETÉ (OENOTHERA BIENNIS), VÝTAŽEK Z PELYŇKU PRAVÉHO (ARTEMISIA ABSINTHIUM), BUTYLENGLYKOL, STEARÁT-2, KAPRYLOVÝ/KAPRINOVÝ TRIGLYCERID, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, POLYSORBÁT 20, RETINOL, XANTANOVÁ GUMA, ETHYLHEXYLGLYCERIN, TOKOFERYLACETÁT, KYSELINA CITRONOVÁ, CETYL PALMITÁT, DISODIUM EDTA, PANTHENOL, PROPYLENGLYKOL, SILIKA DIMETHYL SILYLÁT, PENTYLENGLYKOL, BENZOÁT SODNÝ, PROPANEDIOL, CERAMID 3, TRIETHANOLAMIN, GLYCERYLAKRYLÁT/KOPOLYMER KYSELINY AKRYLOVÉ, CHONDROITIN SULFÁT SODNÝ, ATELOKOLAGEN, SORBAN DRASELNÝ, HYDROXYMETHYLGLYCINÁT SODNÝ.

Doporučujeme ještě: