kód:

I BEAUTY NO. 101 flawless foundation brush

32 Eur (851.90 CZK)
Hmotnost netto: 1 kus

Popis

Dosáhněte dokonalosti pleti díky používání štětce na podkladovou bázi profesionální kvality. Husté štětiny byly speciálně vyvinuty tak, aby přesně kopírovaly kontury obličeje a usnadňovaly bezchybné nanášení a roztírání make-upu.

KONTUROVÁNÍ
Abyste dosáhli dokonalého zvýraznění kontur obličeje, naneste I CONCEAL v odstínu o pár tónů tmavším než je vaše pleť na oblasti, od kterých chcete odvést pozornost. Mezi tato místa většinou patří prohlubně pod lícními kostmi, spánky, čelo, brada a strany nosu.
ZVÝRAZNĚNÍ
Pro rozjasnění a zvýraznění naneste I CONCEAL v odstínu o pár tónů světlejším než je vaše pleť na místa, na která chcete upoutat pozornost. Svěžího vzhledu pleti dosáhnete nanesením světlejšího odstínu na oblast pod očima, na lícní kosti, prohlubeň nad horním rtem a do středu čela.
Štětec lze použít pro nanášení tekutých, krémových i pudrových podkladových bazí.
Přivítejte bezchybnou pleť!
 

Typ pleti

Všechny typy pleti.

Aplikace

Dokonalého a výrazného výsledku dosáhnete tak, že nejdříve nanesete malé množství I CONCEAL na hřbet své ruky nebo na paletku na míchání make-upu. Štětec namočte v podkladové bázi tak, aby se jí štětiny lehce a rovnoměrně obalily. I CONCEAL nanášejte malými krouživými pohyby od středu obličeje a roztírejte směrem ven a nahoru k linii vlasů

Přínosy

Ideální pro aplikaci séra, primeru, podkladové báze nebo tónovaného hydratačního produktu.

Pro tip

Proměňte svůj vzhled použitím štětce na podkladovou bázi a I CONCEAL, s nimiž dokážete zvýraznit kontury jako profesionál!

Doporučujeme ještě: