kód:

Iluma intense brightening cleanser 118 ml

32 Eur (821.09 CZK)
Balení: 118 ml

Popis

Gelový čisticí produkt bez sulfátů měnící se v mléko je vhodný pro každodenní použití, účinně odstraňuje nečistoty z povrchu pleti a zároveň rozjasňuje tón pleti. Tento čisticí produkt na bázi oleje obsahuje výtažky z kmenových buněk rostlinného původu a také rostlinné rozjasňovací složky, které pomáhají zesvětlit tmavé skvrny a napravit změny barvy pleti. Představuje ideální přípravu před aplikací ostatních rozjasňovacích produktů ILUMA. Bez parabenů.

Typ pleti

Všechny typy pleti, nejednotný tón pleti, tmavé skvrny, změny barvy pleti.

pokyny

Navlhčete si ruce a naneste štědrou dávku produktu na obličej a krk. Šetrně masírujte po dobu 1 minuty a poté opláchněte teplou vodou. Používejte dvakrát denně, vždy ráno a večer.

přínosy

Tento čisticí produkt na bázi oleje obsahuje kmenové buňky rostlinného původu a také rostlinné rozjasňovací složky, které pomáhají zesvětlit tmavé skvrny a napravit změny barvy pleti. Představuje ideální přípravu před aplikací ostatních rozjasňovacích produktů ILUMA.

Pro tip

Pro zvýšení rozjasňovacích účinků lze smíchat s jakýmkoli čisticím produktem IMAGE.

složení

VODA, KAPRYLOVÝ/KAPRINOVÝ TRIGLYCERID, OLEJ ZE SEMEN RÉVY VINNÉ (VITIS VINIFERA), GLYCERIN, LAURÁT SUKRÓZY, OLEJ Z OLIVOVNÍKU EVROPSKÉHO (OLEA EUROPAEA), VÝTAŽEK Z OPUNCIE MEXICKÉ (OPUNTIA FICUS-INDICA), VÝTAŽEK Z BUNĚČNÉ KULTURY PLODŮ JABLONĚ DOMÁCÍ (MALUS DOMESTICA), VÝTAŽEK Z LISTŮ ČAJOVNÍKU ČÍNSKÉHO (CAMELLIA SINENSIS), VÝTAŽEK Z KŮRY VRBY BÍLÉ (SALIX ALBA), VÝTAŽEK Z LISTŮ ROZMARÝNU LÉKAŘSKÉHO (ROSMARINUS OFFICINALIS), VÝTAŽEK Z LISTŮ OLIVOVNÍKU EVROPSKÉHO (OLEA EUROPAEA), VÝTAŽEK Z KVĚTŮ SEDMIKRÁSKY CHUDOBKY (BELLIS PERENNIS), VÝTAŽEK Z BUNĚK LISTŮ PUERARIA TUBEROSA, OLEJ Z KŮRY POMERANČOVNÍKOVU SLADKÉHO (CITRUS AURANTIUM DULCIS), ASKORBYL GLUKOSID, PEPTIDY ZINKU, XANTANOVÁ GUMA, FENOXYETHANOL.

Doporučujeme ještě tyto!