kód: 610563600793

Prevention+ daily ultimate protection mosturizer SPF 50+

48 Eur (1 313.66 CZK)
Hmotnost netto: 91 g

Popis

Hydratační péče s velice lehounkým složením nezatěžujícím pleť a s širokospektrou ochranou proti UVA/UVB záření přináší pleti dokonalou ochranu a prevenci před poškozením. Technologie nové generace kombinuje fyzickou ochranu proti slunečnímu záření v podobě oxidu zinečnatého s účinnými antioxidanty, které předchází poškození volnými radikály a chrání pleť před vlivy okolního prostředí. Obsahuje kmenové buňky rostlinného původu, které tlumí škodlivé účinky slunečního záření na buňky pleti a předchází tak jejich stárnutí. Vhodné jako péče pro pleť po jakémkoli ošetření. Bez parabenů.

Typ pleti

Všechny typy pleti, nechráněná pokožka, sportovní aktivity, pleť po jakémkoli ošetření.

Aplikace

Naneste každé ráno na vyčištěnou pleť a dopřejte jí každodenní hydrataci a dokonalou ochranu. Při pobytu na slunci opakujte aplikaci každé 2 hodiny nebo dle potřeby.

Přínosy

Širokospektrá ochrana pleti proti UVA/UVB záření s faktorem SPF 50 s lehounkým složením, které je voděodolné a obsahuje kmenové buňky rostlinného původu přispívající k prodloužení životnosti vlastních kmenových buněk pleti.

Pro tip

Použijte na pleť s pokročilými projevy stárnutí a dopřejte jí tak dokonalou ochranu před sluncem, zatímco technologie kmenových buněk jí pomůže prodloužit životnost buněk.

Složení

AKTIVNÍ SLOŽKY: OXID ZINEČNATÝ 9%, OCTINOXATE 7,5%, OKTISALÁT 5%. NEAKTIVNÍ SLOŽKY: VODA, CYKLOPENTASILOXAN, AKRYLOYLDIMET!HYL TAURÁT SODNÝ/ KYSELINA METHAKRYLAMID LAUROVÁ KOPOLYMER, VÝTAŽEK Z BUNĚČNÉ KULTURY PLODŮ JABLONĚ DOMÁCÍ (MALUS DOMESTICA), TETRAHEXYLDECYLASKORBÁT, CETYL PEG / PPG-10/1 DIMITHICONE, VÝTAŽEK Z HUSENÍČKU ROLNÍHO (ARABIDOPSIS THALIANA), POLYGLYCERYL-3 POLYDIMETHYLSILOXYETHYL DIMETHICONE, FENOXYETHANOL, POLYISOBUTEN, CETEARYL DIMETHICONE, HEXYLTRIETHOXYSILYLETHYL POLYDIMETHYLSILOXYETHYL DIMETHICONE, XANTANOVÁ GUMA, ETHYLHEXYLGLYCERIN, POLYSORBÁT 20, PANTHENOL, DISODIUM EDTA, HYALURONÁT SODNÝ, ERYTHRITOL, LECITIN, PEG-8 I SMDI KOPOLYMER, TOKOFERYL ACETÁT, SORBAN DRASELNÝ, BENZOÁT SODNÝ, HOMARINE HCL, MICROCOCCUS LYZÁT, VÝTAŽEK Z PLANKTONU, ERGOTHIONEIN.

Doporučujeme ještě: