kód: 94922205940

Ormedic pro balancing gel masque

Dostupný u našich IMAGE Skincare odborníků
Hmotnost netto: 355ml
PRO LOCATOR
Popis

Velice šetrná gelová maska s organickým složením, vyvinutá pro zklidnění a hydrataci pleti s narušenou rovnováhou. Složení obsahuje organickou aloe vera, měsíček a okurku, a okamžitě doplní pleti hydrataci, výživné látky a účinné antioxidanty. Maska je určena pro jakýkoli typ pleti, které navrátí rovnováhu a jas. Bez parabenů.

Typ pleti

Všechny typy pleti. Po ošetření laserem / po jiném ošetření, podrážděná, dehydratovaná / mdlá, zarudlá, náchylná ke vzniku akné.

Aplikace

Dle potřeby 1-3 krát týdně naneste štědrou dávku na celý obličej a nechte působit 5 až 30 minut. Opláchněte teplou vodou.

Přínosy

Chladivá gelová maska s organickým složením přináší zklidňující a rozjasňující účinky. Lze použít denně a zachovat tak pleť zklidněnou a hydratovanou.

Pro tip

Smíchejte s Vital C hydrating ACE serum, naneste na pleť a nechte působit přes noc, pleti tak poskytnete zvýšenou dávku hydratace.

Složení

VODA, ORGANICKÁ ŠŤÁVA Z LISTŮ ALOE PRAVÉ (ALOE BARBADENSIS), GLYCYRHIZÁT DRASELNÝ, ACETYL DIPEPTID-1 CETYL ESTER, ORGANICKÝ VÝTAŽEK Z LISTŮ TĚHOZEVU BŘEZOVÉHO (BAROSA BETULINA), VÝTAŽEK Z KVĚTŮ PRHY ARNIKY (ARNICA MONTANA), VÝTAŽEK Z KVĚTŮ MĚSÍČKU LÉKAŘSKÉHO (CALENDULA OFFICINALIS), VÝTAŽEK Z PUPEČNÍKU ASIJSKÉHO (CENTELLA ASIATICA), VÝTAŽEK Z PLODŮ OKURKY SETÉ (CUCUMIS SATIVUS), VÝTAŽEK Z KOŘENE LÉKOŘICE LYSÉ (GLYCYRRHIZA GLABRA), VÝTAŽEK Z KOŘENE TUŽEBNÍKU JILMOVÉHO (SPIRAEA ULMARIA), VÝTAŽEK Z KŮRY OŘECHOVCE VEJČITÉHO (CARYA OVATA), VÝTAŽEK Z LISTŮ ČAJOVNÍKU ČÍNSKÉHO (CAMELLIA SINENSIS), VÝTAŽEK Z LISTŮ JITROCELE KOPINATÉHO (PLANTAGO LANCEOLATA), KYSELINA CITRONOVÁ, VANILIN, PEPTIDY ZINKU, BUTYLENKGLYKOL, SODNÝ KARBOMER, LAURETH-3, ETHYLHEXYLGLYCERIN, ETHYLHYDROXY ETHYLCELULÓZA, VÝTAŽEK Z KVĚTŮ HEŘMÁNKU PRAVÉHO (CHAMOMILLA RECUTITA), PEPTIDY MĚDI, SORBAN DRASELNÝ, OLEJ Z KŮRY POMERANČOVNÍKU SLADKÉHO (CITRUS AURANTIUM DULCIS), MALINOVÝ KETON, GLYCERIN, TOKOFEROL, OLEJ ZE SÓJI LUŠTINATÉ (GLYCINE MAX), BENZOÁT SODNÝ, FENOXYETHANOL.

Doporučujeme ještě: