kód: 94922883803

Ormedic balancing eye lift gel

52 Eur
(1 321.22 CZK)
Hmotnost netto: 15 ml

Popis

Hydratační oční gel navrací rovnováhu pleti a vylepší vzhled vašich víček díky  účinku organických složek. Složení s multipeptidy napravuje viditelné známky stárnutí. Bez parabenů.

Typ pleti

Vějířky vrásek a jemné linky u vnějších koutků očí, pleť s narušenou rovnováhou, povolená pleť v okolí očí, pigmentace / změna barvy.

Aplikace

Naneste šetrným způsobem na oblast horního i spodního víčka a nechte vstřebat. Používejte ráno a večer.

Přínosy

Liftingový oční gel, který zklidňuje a redukuje jemné linky, okamžitě hydratuje okolí očí a zároveň zmírňuje vzhled tmavých kruhů. Komplex neuropeptidů uvolňuje vějířkovité vrásky kolem očí a zároveň podporuje tvorbu kolagenu.

Pro tip

Nechte 20 minut vychladit v lednici a poté naneste na unavené, oteklé oči, abyste zajistili okamžité zklidnění a chladivý efekt.

Složení

ORGANICKÁ ŠŤÁVA Z LISTŮ ALOE PRAVÉ (ALOE BARBADENSIS), VODA, ORGANICKÝ OLEJ Z PLODŮ OLIVOVNÍKU EVROPSKÉHO (OLEA EUROPAEA), HYALURONÁT SODNÝ KROSPOLYMER, PALMITOYL TRIPEPTID-5, HESPERIDIN METHYL CHALCONE, HYALURONÁT SODNÝ, VÝTAŽEK Z BUNĚČNÉ KULTURY PLODŮ JABLONĚ DOMÁCÍ (MALUS DOMESTICA), KYSELINA HYDROXYSKOŘICOVÁ, PEG-8 I SMDI KOPOLYMER, HYDROXYPROPYLCOCOATE PEG-8 DIMETHICONE, PROPANEDIOL, POLYSORBÁT 20, BUTYLENGLYKOL, TRIETHANOLAMIN, CETEARETH-20, STEARETH-21, KARBOMER, CETYLOVANÉ ESTERY, AKRYLÁTY / C10-30 ALKYL AKRYLÁT KROSPOLYMER, KAPRYLYL GLYKOL, VÝTAŽEK Z ČIRŮVKY VĚTŠÍ (TRICHOLOMA MATSUTAKE) STEARETH-20, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PALMITOYL TRIPEPTID-1, GLYCERIN, HEXYLEN GLYKOL, ENZYMY Z KVASNIC I ACETOBACTER XYLINUM I ČERNÉHO ČAJE, DISODIUM EDTA, VÝTAŽEK Z KOŘENE ŘEPY OBECNÉ (BETA VULGARIS), BIOSACHARIDOVÁ GUMA-1, VÝTAŽEK Z LISTŮ HABERLEY RODOPSKÉ (HABERLEA RHODOPENSIS), VÝTAŽEK Z ŘAS, VÝTAŽEK Z PELYŇKU ČERNOBÝLU (ARTEMISIA VULGARIS), GLYCYRHIZÁT DRASELNÝ, HYDROLYZOVANÝ PROTEIN Z RÝŽOVÝCH SLUPEK, VÝTAŽEK ZE SATSUMY (CITRUS UNSHIU), MOŘSKÁ VODA, ALKOHOL, DIPEPTID-2, VÝTAŽEK Z KVASNIC, PALMITOYL TETRAPEPTID-7, N-HYDROXYSUCCINIMIDE, HYDROXYETHYLCELULÓZA, SORBAN DRASELNÝ, PROTEIN ZE SÓJI LUŠTINATÉ (GLYCINE MAX), SUPEROXID DISMUTÁZA, PALMITOYL PENTAPEPTID-4, CHRYSIN, PEG-4, VÝTAŽEK ZE SEMEN TYKVE OBECNÉ (CUCURBITA PEPO). FENOXYETHANOL.

Doporučujeme ještě: