kód: 94922883919

Clear cell salicylic clarifying tonic

27 Eur (718.79 CZK)
Hmotnost netto: 118 ml

Popis

Rozjasňovač pleti s obsahem kyseliny salicylové a glykolové odstraňuje nadbytečný maz z povrchu pleti. Díky obsahu antioxidantů zanechá pleť svěží a bez nadměrného lesku. Bez parabenů.

Typ pleti

Mastná, náchylná ke vzniku akné, akné stupně III a IV, stárnoucí.

Aplikace

Saturate gauze and gently remove surface oils. Repeat if necessary for additional clarifying and toning. Because excessive drying of the skin may occur, start with one usage daily, then gradually increase to two or three usages daily if needed or as directed by a doctor. If bothersome dryness, irritation or peeling occurs, reduce usage to once a day or every other day. If going outside, use a sunscreen.

Přínosy

Nechte nasáknout vatičku a šetrně odstraňte maz z povrchu pleti. Je-li nutné dodatečné rozjasnění a tonizace, zopakujte. Abyste předešli nadměrnému vysušování pleti, používejte produkt nejdříve pouze jednou denně a postupně zvyšujte počet použití na dvakrát až třikrát denně, je-li to potřeba nebo jak vám předepsal váš doktor. Jestliže se objeví nepříjemné vysušení, podráždění nebo olupování, snižte počet použití na jednou denně nebo jednou za dva dny. Pokud se budete po aplikaci pohybovat venku, použijte krém s ochranným faktorem.

Pro tip

Skladujte v chladničce a dosáhněte chladivého efektu při každém použití.

Složení

AKTIVNÍ SLOŽKY: KYSELINA SALICYLOVÁ 2 %. NEAKTIVNÍ SLOŽKY: VODA, GLYCERIN, OLIGOPEPTID-10, VODA Z LISTŮ VILÍNU VIRŽINSKÉHO (HAMAMELIS VIRGINIANA), VÝTAŽEK Z KADIDLOVNÍKU PILOVITÉHO (BOSWELLIA SERRATA), KYSELINA GLYKOLOVÁ, OLEJ Z LISTŮ MÁTY KLASNATÉ (MENTHA VIRIDIS), OLEJ Z LISTŮ BLAHOVIČNÍKU KULATOPLODÉHO (EUCALYPTUS GLOBULUS), OLEJ Z LISTŮ KAJEPUTU STŘÍDAVOLISTÉHO (MELALEUCA ALTERNIFOLIA - TEA TREE), POLYSORBÁT 20, VÝTAŽEK Z JÍROVCE MAĎALU (AESCULUS HIPPOCASTANUM), VÝTAŽEK Z KVĚTŮ PRHY ARNIKY (ARNICA MONTANA), VÝTAŽEK Z LISTŮ KAMÉLIE OLEJNÉ (CAMELLIA OLEIFERA), VÝTAŽEK Z KVĚTŮ HEŘMÁNKU PRAVÉHO (CHAMOMILLA RECUTITA), POLYSORBÁT 80, VÝTAŽEK Z LISTŮ ZEDERACHU HLADKÉHO (MELIA AZADIRACHTA - NIMBA), MALTODEXTRIN, VÝTAŽEK Z BUNĚČNÉ KULTURY PLODŮ JABLONĚ DOMÁCÍ (MALUS DOMESTICA), VÝTAŽEK Z ŠEŘÍKU OBECNÉHO (SYRINGA VULGARIS), XANTANOVÁ GUMA, VÝTAŽEK Z MEDU, VÝTAŽEK ZE SLUPEK RÝŽE SETÉ (ORYZA SATIVA), PROPYLENGLYKOL, FENOXYETHANOL.

Doporučujeme ještě: