kód: 94922883933

Post Treatment Trial Kit

34 Eur (930.51 CZK)
Hmotnost netto:

Popis

Vzorkové výrobky Post Treatment Účelem ošetření pleti pomocí IMAGE kabin peeling je zlepšení zdravotního stavu pokožky. Ve fázi ozdravování, následující po peelingu Vás žádáme, abyste ještě předtím, než byste se vrátili ke svým osvědčeným zvykem ošetřování pleti, ošetřovali svou pleť přísně jen těmito přípravky, aby se Vaše pokožka zcela určitě a plně uzdravila.
  • 1x ORMEDIC Balancing Facial Cleanser 7,4 ml
  • 1x the MAX Stem Cell Crème 7 gr
  • 1x VITAL C Hydrating Enzyme Masque 7 gr
  • 1x PREVENTION Daily Ultimate Protection Moisturizer SPF 50 7 gr
  • 1x ILUMA Intense Lightening Serum 7,4 ml


RÁNO
1. KROK: ČIŠTĚNÍ - ORMEDIC balancing facial cleanser (vyrovnávací čisticí gel na obličej)
Šetrný organický gelový přípravek na čištění obličeje, obsahující extrakt z heřmánku s uklidňujícím účinkem, zelený čaj a esenciální výživné látky.
2. KROK: BĚLENÍ - ILUMA intense lightening serum (intenzivní bělicí sérum)
Silná bělící směs rostlinného původu, obohacená o antioxidanty, šetrně zmírňuje zánět, dokonale zklidňuje pleť po ošetření.
3. KROK: HYDRATACE, OCHRANA - PREVENTION+ ultimate protection moisturizer SPF 50+ (komplexní ochranný přípravek - hydratační přípravek s ochranou proti slunečnímu záření)
Tento ultra průhledný, lehký hydratační prostředek zajišťuje současně i široké spektrum ochrany proti UVA/UVB záření pro dokonalou ochranu a prevenci. Technologie nové generace kombinuje fyzickou složku ochrany proti slunečnímu záření – oxid zinečnatý – s účinnými antioxidanty, předchází tím škodlivým účinkům volných radikálů, a zároveň chrání proti vlivům vnějšího prostředí.
VEČER
1. KROK: ČIŠTĚNÍ - ORMEDIC balancing facial cleanser (vyrovnávací čisticí gel na obličej)
Šetrný organický gelový přípravek na čištění obličeje, obsahující extrakt z heřmánku s uklidňujícím účinkem, zelený čaj a esenciální výživné látky.
2. KROK: PLEŤOVÁ MASKA - VITAL C hydrating enzyme masque (hydratační enzymatická pleťová maska)
Šetrně odstraňuje odumřelé kožní buňky, naplňuje pleť antioxidanty a minerálními látkami. Naneste v tenké vrstvě a nechte působit 5-30 minut. Opláchněte vlažnou vodou.
3. KROK: REGENERACE – the MAX stem cell creme (krém s kmenovými buňkami)
Revoluční krém s rostlinnými kmenovými buňkami, zabraňuje stárnutí buněk, reprodukuje mezibuněčnou hmotu, zachovává zdravou strukturu pokožky. Naneste malé množství na obličej a krk.

Doporučujeme ještě: