kód:

YANA™ Daily Collagen Shots (měsíční dávka)

131 Eur (3 585.21 CZK)
Hmotnost netto: 500 ml

Popis

YANA™ je revoluční elixír krásy pro denní použití, který pomáhá obnovit a posílit pleť tím, že podporuje přirozenou tvorbu kolagenu v těle. Tato vysoce koncentrovaná patentovaná směs kolagenových peptidů, ceramidů, antioxidantů a vitamínů pomáhá obnovit základní prvky potřebné k tomu, aby pleť opět získala a uchovala si svůj mladistvý vzhled.*

Typ pleti

Všechny typy pleti.

Aplikace

Pro zářivou pleť užívejte jednu dávku YANA'" o objemu 0,5 ml (15 ml) denně. Před použitím protřepejte a po otevření skladujte v chladu.

Přínosy

YANA™ nabízí nový přístup ke zdraví pleti, který využívá bioaktivních kolagenových peptidů, u nichž bylo klinicky prokázáno, že zvyšují pevnost pleti, zpomalují míru ztráty kolagenu, zmírňují hloubku vrásek, zvyšují pružnost pleti a obnovují její hydrataci.

Pro tip

Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud následně vypijete 250 ml vody nebo elixír smícháte s vaším oblíbeným džusem nebo smoothie.

Složení

PURIFIKOVANÁ VODA (VODA), KYSELINA CITRONOVÁ, PŘÍRODNÍ PŘÍCHUTĚ, SORBAN DRASELNÝ (KONZERVANT), HEXAMETAFOSFÁT SODNÝ (KONZERVANT), BENZOÁT SODNÝ (KONZERVANT), SUKRALÓZA A BETAKAROTEN (PRO BARVU).