kód:

I BEAUTY brow and lash enhancement serum

53 Eur (1 413.24 CZK)
Hmotnost netto: 4 ml

Popis

Zvýrazněte vzhled obočí a řas a zároveň poskytněte výživu a posílení jejich folikulům díky intenzivnímu složení s peptidy. Dosáhněte plnějšího tvaru obočí a delších a zdravějších řas mladistvého vzhledu s lepší texturou Bez parabenů a prostaglandinů.

Typ pleti

Tenké, krátké nebo řídké obočí a řasy.

Aplikace

Nanášejte dvakrát denně na vyčištěné obočí bez make-upu a k linii řas na horním víčku. Jestliže se vyskytne zarudnutí, podráždění nebo otok, ukončete používání produktu.

Přínosy

Nové intenzivnější složení podporuje růst a životnost tenkých a krátkých řas a obočí a zároveň pomáhá předcházet jejich polámání a dalšímu vypadávání.

Pro tip

Použijte na místa, kde se obočí výrazně ztenčuje, abyste podpořili stav folikulů.

Složení

VODA, GLYCERIN, PENTYLENGLYKOL, MYRISTOYL PENTAPEPTID-17, BIOTIN, MYRISTOYL PENTAPEPTID-16, VÝTAŽEK Z BUNĚČNÉ KULTURY PLODŮ JABLONĚ DOMÁCÍ (MALUS DOMESTICA), BIOTINOYL TRIPEPTID-1, KYSELINA ASKORBOVÁ, HYALURONÁT SODNÝ, D-ALFA-TOKOFERYL ACETÁT, VÝTAŽEK Z LÉKOŘICE LYSÉ (GLYCYRRHIZA GLABRA), APIGENIN, KYSELINA OLEANOLOVÁ, FENOXYETHANOL, PANTHENOL, PANTHENYL ETHYL ETHER, TRIETHANOLAMIN, AKRYLÁTY / C10-30 ALKYL AKRYLÁT KROSPOLYMER, ALLANTOIN, ETHYLHEXYLGLYCERIN, BUTYLENGLYKOL, PROPYLENGLYKOL, PPG-26-BUTETH-26, PEG-40 HYDROGENOVANÝ RICINOVÝ OLEJ, LECITIN, XANTANOVÁ GUMA.

Doporučujeme ještě: