kód: 94922883957

Ageless total resurfacing masque

39 Eur (1 024.06 CZK)
Hmotnost netto: 57 g

Popis

Maska zajišťující mikroexfoliaci s alfa-hydroxy kyselinami, které obnovují pleť a navracejí jí mladistvý vzhled. Pomáhá pleť zesvětlit, rozjasnit a zanechá jí nebývale jemnou na dotek. Pro zvýšení  účinku exfoliace lze smíchat s jakýmkoli čisticím produktem IMAGE. Bez parabenů
 

Typ pleti

Stárnoucí, mastná, aknózní nebo náchylná ke vzniku akné, poškozená sluncem nebo postižená hyperpigmentací.

Aplikace

Naneste v tenké vrstvě na celý obličej a nechte působit 5 až 30 minut. Navlhčete si ruce a masírujte po dobu 1 minuty. Veškeré zbytky masky odstraňte teplou vodou a následně ještě opláchněte studenou vodou. Používejte jednou až třikrát týdně.

Přínosy

Exfoliační směs hydroxy kyselin a mikrokrystalů obnovuje povrch pleti, z něhož šetrným způsobem odstraňuje odumřelé buňky. Rozjasňující složky zmírňují vzhled hnědých skvrn. Je to opravdový domácí mini peel!

Pro tip

Pro zvýšení účinků exfoliace a čištění smíchejte s jakýmkoli čisticím produktem IMAGE.

Složení

VODA, OXID HLINITÝ, KYSELINA GLYKOLOVÁ, KYSELINA MLÉČNÁ, VOSK ZE SEMEN SLUNEČNICE ROČNÍ (HELIANTHUS ANNUUS). KYSELINA STEAROVÁ, KYSELINA L-ASKORBOVÁ, GLYCERIN, OLEJ Z KŮRY CEDRU ATLASKÉHO (CEDRUS ATLANTICA), VÝTAŽEK Z KVĚTŮ PRHY ARNIKY (ARNICA MONTANA), VÝTAŽEK ZE SEMEN POMELA (CITRUS GRANDIS), VÝTAŽEK Z TŘEZALKY TEČKOVANÉ (HYPERICUM PERFORATUM), VÝTAŽEK ZE SEMEN JÍROVCE MAĎALU (AESCULUS HIPPOCASTANUM), VÝTAŽEK Z KVĚTU MĚSÍČKU LÉKAŘSKÉHO (CALENDULA OFFICINALIS), GLYCERYL STEARÁT, PEG-100 STEARÁT, CETYLALKOHOL, OXID TITANIČITÝ, KAPRYLOVÝ/KAPRINOVÝ TRIGLYCERID, OLEJ Z LISTŮ BLAHOVIČNÍKU KULATOPLODÉHO (EUCALYPTUS GLOBULUS), VÝTAŽEK Z LISTŮ ALOE PRAVÉ (ALOE BARBADENSIS), DIMETHICONE, VÝTAŽEK Z VILÍNU VIRŽINSKÉHO (HAMAMELIS VIRGINIANA), KŘEMIČITAN HOŘEČNATOHLINITÝ, ŠKROB Z KUKUŘICE SETÉ (ZEA MAYS), KYSELINA SALICYLOVÁ, HYDROXID SODNÝ, XANTANOVÁ GUMA, BIJTYLENGLYKOL, VÝTAŽEK Z PLODŮ PAPÁJI OBECNÉ (CARICA PAPAYA), STEROLY SÓJI LUŠTINATÉ (GLYCINE MAX), KYSELINA LINOLOVÁ, FOSFOLIPIDY, ALLANTOIN, VÝTAŽEK Z LISTŮ MEDVĚDICE LÉČIVÉ (ARCTOSTAPHYODS INA URSI), ETHYLHEXYLGLYCERIN, OLEJ Z LISTŮ MÁTY KLASNATÉ (MENTHA VIRIDIS) , DISODIUM EDTA, FENOXYETHANOL, FYTÁT SODNÝ, VÝTAŽEK Z OKURKY SETÉ (CUCUMIS SATIVUS), VÝTAŽEK Z BŘEČŤANU POPÍNAVÉHO (HEDERA HELIX), VÝTAŽEK Z KVASNIC.

Doporučujeme ještě: