kód: 610563600762

Prevention+ daily hydrating moisturizer SPF 30+ 91 g

43 Eur (1 097.66 CZK)
Balení: 91 g

Popis

Péče s hloubkově hydratačními a dlouhotrvajícími účinky je určená pro suchou, dehydratovanou a citlivou pleť a pleť náchylnou k zarudnutí a zároveň přináší širokospektrou ochranu proti UVA/UVB záření. Díky nezatěžujícímu složení jej lze snadno a rovnoměrně rozetřít a nezůstanou po něm na pleti žádné zbytky. Obohaceno o směs antioxidantů, vitamínů a zelený čaj. Poskytuje dokonalou ochranu před škodlivými vlivy slunečního záření způsobujícími stárnutí pleti. Vysoká míra ochrany před sluncem bez parabenů a chemických  látek.

Typ pleti

Citlivá, zarudlá, suchá / dehydratovaná.

pokyny

Naneste každé ráno na vyčištěnou pleť a dopřejte jí každodenní hydrataci a dokonalou ochranu. Při pobytu na slunci opakujte aplikaci každé 2 hodiny nebo dle potřeby.

přínosy

Každodenní čistě fyzická širokospektrá ochrana proti UVA/UVB záření, která přináší dlouhodobou hydrataci po celý den. Voděodolný produkt.

Pro tip

Použijte v zimě na vysušenou pleť a dopřejte jí tak hydrataci a ochranu proti UV záření.

složení

AKTIVNÍ SLOŽKY: OXID ZINEČNATÝ 18%. NEAKTIVNÍ SLOŽKY: ŠŤÁVA Z LISTŮ ALOE PRAVÉ (ALOE BARBADENSIS), DIKAPRYLYL KARBONÁT, CYKLOPENTASILOXAN, GLYCERIN, DIMETHICONE (A) DIMETHICONE / PEG-10 / 15 KROSPOLYMER, TETRAHEXYLOECYL ASKORBÁT, ISOHEXADEKAN, LAURYL PEG-9 POLYDIMETHYLSILOXANETHYL / DIMETHICONE, POLYHYDROXYKYSELINA STEAROVÁ, DIMETHICONE (A) VINYL DIMETHICONE KROSPOLYMER (A) HYDROXYETHYL AKRYLÁT (A) AKRYLOYL SODNÝ, DIMETHYL TAURÁT KOPOLYMER (A) CYCLOHEXASILOXANE, VYSRÁŽENÁ SILIKA, VÝTAŽEK Z PLANKTONU, SÍRAN HOŘEČNATÝ, ERYTHRITOL, HOMARINE HCL, POLYGLYCERYL-3 POLYDIMETHYLSILOXYETHYL DIMETHICONE, HEXYL TRIETHOXYSILYLETHYL POLYDIMETHYLSILOXYETHYL DIMETHICONE, KYSELINA KAPRYLOVÁ (A) KYSELINA LAUROVÁ (A) SORBAN DRASELNÝ, METHYL METHAKRYLÁT / GLYCOL DIMETHYLAKRYLÁT KROSPOLYMER, VÝTAŽEK Z LISTŮ ČAJOVNÍKU ČÍNSKÉHO (CAMELLIA SINENSIS), HUSENÍČEK ROLNÍ, MICROCOCCUS LYZÁT, L-ERGOTHIONEIN, LECITIN.

Doporučujeme ještě tyto!