kód:

NEW Iluma Intense Facial Illuminator

71 Eur
(1 806.95 CZK)
Hmotnost netto: 30 ml

Popis

Sérum pro intenzivní zesvětlení s obsahem kyseliny tranexamové, vitamínu C a antioxidačních peptidů, které pomáhají korigovat pigmentové skvrny a nejednotný tón pleti.

Typ pleti

Všechny typy pleti.

Aplikace

Ráno a večer aplikujte 3-5 kapek na celý obličej. Pomáhá sjednotit tón pleti a zintenzivnit účinky zesvětlujících přípravků.

Přínosy

Kyselina tranexamová a glykolová pomáhají zesvětlit pigmentaci a sjednotit tón pleti. Vitamín C a antioxidační peptidy stimulují pružnost a pleti dodávají zářivý vzhled. Přírodní extrakty, niacinamid a zesvětlující komplex podporují hydrataci, čímž přispívají ke zdravému vzhledu pleti.

Pro tip

Kombinujte vrstvením s vaším oblíbeným sérem IMAGE pro intenzivnější zesvětlení.

Složení

Kyselina tranexamová: Šetrná kyselina pomáhá zmírnit pigmentaci a zlepšuje celkový tón pleti. Kyselina glykolová: Kyselina alfa-hydroxylová, odbourává odumřelé kožní buňky a pomáhá odhalit mladistvý vzhled pleti. Vitamín C: Kyselina etyl-askorbová pomáhá rozjasnit a zesvětlit tón pleti a zároveň zmírňuje vzhled pigmentace a tmavých skvrn. Niacínamid: Vitamín B3 redukuje pigmentaci a stimuluje hydrataci pleti, čímž jí dodává zdravý vzhled. VODA / AQUA /EAU, OTRUBOVÁ VODA ORYZA SATIVA, PENTYLENE GLYCOL, KYSELINA TRANEXAMOVÁ, GLYCERIN, 3-O-ETHYL KYSELINA ASKORBOVÁ, NIACINAMID, KYSELINA GLYKOLOVÁ, FENOXYETANOL, SKLEROCIOVÁ GUMA, EXTRAKT ZE SEMEN CITRUS JUNOS, LACTOBACILLUS FERMENT, EXTRAKT Z KOŘENE SCUTELLARIA BAICALENSIS, ETYLHEXYLGLYCERIN, OLEJ Z POMERANČOVÉ KŮRY CITRUS AURANTIUM DULCIS, OLEJ Z KVĚTŮ PELARGONIUM GRAVEOLENS (GERANIUM), LIMONEN, CITRONELOL, GERANIOL, EXTRAKT Z KVĚTŮ /LISTŮ/NATĚ EPILOBIUM ANGUSTIFOLIUM, OKTANEIDOL, LINALOL, HYALURONÁT SODNÝ, EXTRAKT Z LISTŮ CAMELLIA SINENSIS, EXTRAKT Z KOŘENE LÉKOŘICE GLYCYRRHIZA GLABRA, EXTRAKT Z KOŘENE PANAX GINSENG, EXTRAKT Z KŮRY VRBY SALIX NIGRA, CITRAL, ACETYL TETRAPEPTID-2, METABISULFIT SODNÝ.

Doporučujeme ještě: